Maaeluminister Tarmo Tamm külastas sihtasutust

21.02.2017

Maaelu Edendamise Sihtasutust külastas maaeluminister Tarmo Tamm.

Esmaspäeval 20.02 külastas maaeluminister Tarmo Tamm ja kantsler Illar Lemetti Maaelu Edendamise Sihtasutust (MES). Kohtumisel andsid MES juhatuse liikmed Raul Rosenberg, Andres Vinni ja Madis Reinup ülevaate sihtasutuse ja nõuandteenistuse eesmärkidest, tegevustest ning tulemuslikkusest. Arutati tulevikuplaane ja edasiseid arenguvõimalusi.

„Meil on hea meel, et minister võttis aja tutvumaks sihtasutuse tegevustega. Meil on palju mõtteid, kuidas võiks tulevikus maaettevõtlust finantseerida, kuid selleks on väga oluline koostöö ministeeriumi ja ettevõtlusorganisatsioonidega“ sõnas sihtasutuse juhatuse esimees Raul Rosenberg.

Maaelu Edendamise Sihtasutuse eesmärk on toetada ja elavdada Eesti maapiirkonna ettevõtlust, luues paremaid võimalusi kapitalile ligipääsuks ning tõsta maaettevõtluse konkurentsivõimet. MES nõuandeteenistuse kaubamärgi alt pakutakse põllu- ja maamajanduslikku nõuandeteenuseid. Nõustamisteenuste osutamise toetamist rahastatakse Eesti Maaelu Arengukava (MAK) 2014–2020 vahenditest.

 

Jane Lumiste
Maaelu Edendamise Sihtasutus
turundusspetsialist
tel: 56 481 953
jane.lumiste@mes.ee