Struktuur

Nõukogu

nõukogu esimees
Neeme Suur

nõukogu aseesimees
Illar Lemetti

nõukogu liikmed
Enel Liin
Igor Taro
Jaan Sõrra
Jaanus Kalev
Kalev Kotkas

Kalle Hamburg
Lemmi Oro
Mait Klaassen
Sirje Potisepp
Teet Soorm

Vahur Tõnissoo

 

Juhatus

Juhatuse esimees  RAUL ROSENBERG  raul.rosenberg[at]mes.ee 648 4064
Raul Rosenberg lõpetas 1985. aastal Eesti Põllumajanduse Akadeemia (cum laude). Alates 1991. aasta aprillist tegutsenud põllumajandustootjana, olnud põllumajandusettevõtte finantsjuht, juhtinud ka mitut põllumajanduslikku ja ühistulist tootjaorganisatsiooni ning  töötanud põllumajandusministri nõunikuna.  On Padise vallavolikogu liige. MESi juhatuse esimehena töötab alates 8. juulist 2002.

Juhatuse liige ANDRES VINNI andres.vinni[at]mes.ee  648 4064
Andres Vinni lõpetas 1986. aastal Eesti Põllumajanduse Akadeemia. Andres Vinni on juhtinud kahe piimakombinaadi tööd juhatuse esimehe ning nõukogu aseesimehena. Ta on 10 aastat kuulunud rahvusvahelise piimasaadusi turustava ettevõtte juhatusse. 2009. aastast on kuulunud Maaelu Edendamise Sihtasutuse nõukogusse.
MESi juhatuse liikmena töötab alates 01. juulist 2012.

Juhatuse liige MADIS REINUP madis.reinup[at]mes.ee 648 4064
Madis Reinup lõpetas 2001. aastal Concordia Rahvusvahelise Ülikooli Eestis õigusteaduse erialal ja seejärel asus ta Põllumajandusministeeriumi teenistusse avalike ja välissuhete osakonna välissuhete büroo peaspetsialistina. 2002. aastal nimetati ta välissuhete ja eurokoordinatsiooni osakonna eurokoordinatsiooni büroo juhataja kohusetäitjaks ja 2006. aastast juhtis ta kalamajandusosakonda. MESi juhatuse liikmena töötab alates 01. augustist 2012.

 

Töötajad

Vaata töötajate infot kontakti lehel