08.11.2023

Aasta konsulent 2023 on Olavy Sülla

Maaelu Edendamise Sihtasutus kuulutas välja aasta konsulendi 2023, kelleks on maaelu ja finantsmajanduse konsulent Olavy Sülla Pärnumaalt.


Maaelu Edendamise Sihtasutus kuulutas välja aasta konsulendi 2023, kelleks on maaelu ja finantsmajanduse konsulent Olavy Sülla Pärnumaalt.

„Olavy Sülla on staažikas konsulent, kes on oma teadmiste ja kogemustega olnud aastate jooksul abiks väga paljudele põllumeestele ja maaettevõtjatele. Lisaks klientide rahulolule tunnustavad Olavy kolleegid teda ka selle eest, et Olavy annab oma panuse nõuandesüsteemi laiemate küsimuste lahendamiseks ning arendamiseks," ütles MES nõuandeteenistuse juht Leho Verk.

Nõuandeteenistus on parimaid konsulente tunnustanud juba alates 2007. aastast.  Aasta konsulendi valimisel võetakse arvesse kolleegide hinnangud kandidaatide töö kvaliteedile ja klientidelt saadud tagasiside, lisaks ka lõppeval aastal sõlmitud nõustamislepingute arv, rahaline maht ja nõustatud klientide hulk.

Kuni novembrini 2023 korraldas põllu- ja maamajanduse alast nõuandetegevust Maaelu Edendamise Sihtasutus. Jaanuarist 2024 koordineerib teenust Eesti Maaelu Teadmuskeskus. Nõuandeteenistuse info leiab lehelt www.pikk.ee

 

Teate edastas:

Eva Burm
Maaelu Edendamise Sihtasutus
eva.burm@mes.ee
Tel +372 648 4089


Viimased uudised

T: 648 4064

E: mes@mes.ee

A: Oru 21, 71003 Viljandi

e-PRIA Facebook Instagram
Privaatsustingimused Isikuandmete töötlemine
MES kasutab küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.